Главная   •   О компании   •   Библиотека   •   Контакты                                          

Информ-бюро

24.07.2018
Киевская прокуратура направила в суд обвинительный акт относительно нотариуса Киевского городского нотариального округа, который способствовал рейдерскому захвату торгового центра
05.07.2018
Отныне письма в суд направляйте по адресу: просп. Воздухофлотский, 28, г. Киев, 03063
04.07.2018
Минздрав обновил соответствующий порядок
03.07.2018
Принят Закон, направленный на снижение стоимости кредитных ресурсов для упрощения доступа субъектов хозяйствования и физических лиц к кредитам

Юридические практики

Наши партнеры

Тренінгова компанія ТАРС

Надання якісних професійних послуг з перевірки, тестування та навчання персоналу. Наші спеціалісти мають достатній досвід практичної та наукової роботи, щоб гарантувати клієнтам високу якість та ефективність наданих послуг.

Актуально

янв
05
2014

Краще вбогий, але розумний юнак, аніж старий, але нерозумний цар, котрий порад не приймає (Екклезіяст 4:13)

Український політикум від дня проголошення незалежності України не зазнав жодних змін й не має суттєвих відмінностей від авторитарного комуністичного режиму. Все ті ж цінності, ідеологія та «корпоративна культура» - направлені на відбір, підготовку й підтримку номенклатури - апарату державної влади. Змінюється тільки зовнішнє забарвлення, видима частина айсбергу - на вимогу політтехнологів та PR-ників діюча номенклатура намагається відповідати сучасним вимогам суспільства - періодично набуваючи все більше й більше досвіду застосування маніпулятивних інформаційних технологій для перемоги на виборах.

До сучасних інформаційних технологій, в першу чергу, можна віднести засоби соціальних комунікацій, які впливають на зміну настроїв інтернет-активної частини суспільства. Диригентами суспільної думки виступають так звані «лідери думок» – популярні блогери, що мають тисячі читачів. З метою концентрації та групової ідентифікації прихильників (читачів), створюються відповідні спільноти (групи) до складу яких запрошуються персоналізовані екаунти (читачі). Популярність групи вимірюється чисельністю читачів.

Заради справедливості варто зазначити, що сьогодні, соціальні мережі, включаючи найбільш популярний Facebook, являють собою величезне інформаційне звалище. В якому зібрано думки, погляди, злорадства, зловживання, фотографії, схеми, чутки, байки та політичну агітацію безлічі різноманітних соціальних груп. Достовірність джерел інформації, як і сама інформація, вимагають ретельної перевірки. Ваги та солідності соціальним мережам надають популярні блогери («лідери думок»), які мають більший вплив на власну аудиторію ніж будь–хто з відомих політиків чи політичних сил. У даному випадку найкраще підходить вираз «Фейсбук рулить». Як рулить, куди і навіщо – це «юзерів» (користувачів соціальних мереж) цікавить найменше. Найважливіше, це свобода висловлення та можливість залишити гнівний, «розкриваючий усі таємниці» пост (повідомлення/публікацію) про будь що і будь кого, навіть про тих, кого вони ніколи не бачили, не знали і знати не бажають.

Маніпуляція ґрунтується на низці чинників направлених на загострення почуття страху та вини. Ця технологія активно використовується авторами текстів новин, коментарів та так званих «аналітичних досліджень». Щоб привернути і загострити увагу читачів, - потрібно, щоб текст містив «факти» тотального негативу, глибокої аморальності певних осіб та посилання на «перевірені» джерела інформації з самому «верху». При цьому, незважаючи на повну свободу дій та висловлювань, автори текстів, намагаються приховати свої «джерела» (начеб то з міркувань безпеки) – це ще один приклад маніпуляції.

Усе це стає можливим за умови низького рівня громадянської свідомості, політичної та правової культури суспільства.

Саме цей недолік і надає широкі можливості для зловживань нашій політичній еліті. Щоб бути «ближче до людей» та «почути кожного» представники вітчизняного політикуму реєструються у соціальних мережах, імітують активне обговорення проблем та варіанти їх вирішення, - таким чином моніторять суспільну думку, рівень власної популярності, збирають дані щодо найбільш наболілих проблем. В подальшому ця інформація активно використовується під час виборів – людям демонструють обізнаність їх проблемами і пропонують популярні варіанти вирішення. Аналогічним способом вивчення наболілого являється інститут петицій. Люди реєструються, голосують, вірять у чудо (справедливість), а в результаті – це просто одна з форм соціологічного дослідження та штучного просування власних (потрібних владі) ініціатив під виглядом «народного голосування».

За виключенням зовнішньої реклами та медіа – соціальні мережі грають основну скрипку в оркестрі театру номенклатури. А це, в свою чергу, дозволяє владі тільки змінювати обличчя «нової» влади не змінюючи її змісту. Вони як кульки у прозорому відрі спортлото. Скільки не крути барабан, все одно випаде одна з вже заготовлених та пронумерованих кульок.

Саме верхівка номенклатури стоїть на захисті закритого від суспільства процесу наповнення відра з кульками; доступ туди засекречений, закритий і заблокований. Бо наповнення відра кульками і є свята святих політичної еліти.

https://onovlenakraina.com/blog_view_52.html#sthash.DMqJFMCC.dpuf 

Полезная информация