Главная   •   О компании   •   Библиотека   •   Контакты                                          

Информ-бюро

24.07.2018
Киевская прокуратура направила в суд обвинительный акт относительно нотариуса Киевского городского нотариального округа, который способствовал рейдерскому захвату торгового центра
05.07.2018
Отныне письма в суд направляйте по адресу: просп. Воздухофлотский, 28, г. Киев, 03063
04.07.2018
Минздрав обновил соответствующий порядок
03.07.2018
Принят Закон, направленный на снижение стоимости кредитных ресурсов для упрощения доступа субъектов хозяйствования и физических лиц к кредитам

Юридические практики

Наши партнеры

Тренінгова компанія ТАРС

Надання якісних професійних послуг з перевірки, тестування та навчання персоналу. Наші спеціалісти мають достатній досвід практичної та наукової роботи, щоб гарантувати клієнтам високу якість та ефективність наданих послуг.

О Компании

"ПЕРША ЮРИДИЧНА ЕКСПЕРТИЗА" заснована в 2004 році з метою надання якісних юридичних, консультаційних та інформаційно-аналітичних послуг. Ми спрямували свої зусилля на співпрацю як з бізнес структурами, так і з пересічними громадянами. Вважаємо, що кожен юрист своїм життям та професійною діяльністю повинен сприяти підвищенню правової культури населення.

Колектив Компанії складають не просто теоретики з вищою галузевою освітою, а досвідчені практикуючі юристи, консультанти та аналітики, які мають достатній досвід роботи, щоб гарантувати клієнтам високу якість та ефективність наданих послуг.

"Особливою відміткою" Першої юридичної експертизи є, так би мовити, "широкий асортимент" пропонованих послуг - від усних консультацій та складання цивільного позову до супроводження міжнародних угод та розробки й запровадження системи корпоративних взаємовідносин.

Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб справдити довіру наших клієнтів та надавати послуги найвищої якості.

Поки що, серед нас немає дюжини кандидатів та докторів наук - свої кандидатські та докторські ми складали та захищали, відстоюючи права наших клієнтів в судових, правоохоронних та контролюючих органах. Безумовно, ми маємо потребу в консультаціях та порадах - через це тісно співпрацюємо з викладачами та науковцями провідних ВУЗів та НДІ України. Одним з правил Компанії являється постійне поглиблення галузевих знань та підвищення ступенів освіти.

Всі ми, як Команда, пройшли складний шлях, здобуваючи професійний досвід в фінансових та банківських установах, виробничих та торгівельних підприємствах, юридичних та аудиторських фірмах, правоохоронних органах, тощо. І зараз, разом, реалізовуємо свої знання та досвід, надаючи юридичні, консультаційні та інформаційно-аналітичні послуги.


Тарасюк Володимир

Досвід роботи в правоохоронних органах. Після звільнення, зайнявся приватною юридичною практикою. Має успішний досвід реалізації низки проектів з захисту корпоративних прав та активів. Досвідчений фахівець у сфері податкових спорів. Судовий юрист. Добре знайомий зі специфікою діяльності судових, фіскальних, правоохоронних та контролюючих органів, надає консультативну допомогу колегам з інших юридичних компаній щодо взаємодії з вказаними структурами. Проводить навчальні семінари: захист інтересів юридичних осіб від протиправних дій контролюючих, правоохороних органів; організація безпечної діяльності комерційного підприємства; методи захисту від рейдерських посягань тощо.

Спеціалізація: корпоративне, адміністративне, кримінальне право.


Хазін Михайло Аркадійович

Більше 15 років працював слідчим в органах МВС, після чого зайнявся викладацькою та адвокатською діяльністю. Викладає кримінальне, кримінально-процесуальне право та криміналістику в КНУ ім. Шевченка. Досвідчений фахівець, адвокат зі значним списком виграних справ. Являється автором і співавтором книжок, довідників, статей на тему кримінального права та процесу.

Спеціалізація: кримінальне, адміністративне право.


Дікій Сергій

Довгий час працював в органах МВС. Має досвід роботи в банківській системі, лізінгових компаніях та комерційних підприємствах. Поглиблено вивчав податкове, спадкове та фінансове право. Має низку наукових публікацій.

Спеціалізація: цивільне, спадкове, трудове, господарське, фінансове, податкове та адміністративне право.


Процюк Сергій

Свій трудовий шлях почав зі служби в органах КДБ СРСР, де і здобув якісну професійну освіту та підготовку. Після звільнення, працював в банківських, фінансових установах. Має значний досвід організації та забезпечення інформаційної безпеки виробничих, торгівельних підприємств. Довгий час працював на посаді керівника департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення однієї з відомих в Україні компаній. Проводить навчальні семінари для банків, колекторських фірм, кредитних спілок з питань інформаційної безпеки, проведення внутрішніх (службових) розслідувань на підприємстві, організації контрольних заходів, перевірки контрагентів комерційних угод тощо.

Спеціалізація: проведення внутрішніх розслідувань, організація заходів щодо контролю використання коштів, перевірка контрагентів та персоналу, маркетингові дослідження, комерційна розвідка.

 

Полезная информация