Актуальномарт 09 2014 Проаналізувавши низку показників і соціальних досліджень щодо визначення якості та рівня життя - їх можна узагальнити одним визначенням - впевненість у завтрашньому дні. Впевненість, яка формується стабільністю
Якими чинниками визначається успішність тієї чи іншої держави? Які країни є більш розвиненими? Чим вимірюється цей розвиток?
На відміну від цінностей РФ та Північної Кореї, де основними показниками розвитку являються наявність військового потенціалу, ядерної зброї та статус країни-агресора, - ми зосередимося на загальнолюдських цінностях. Або критеріях оцінки розвинутості держав з точки зору людей, які заселяють зазначені території.
В більшості своїй, широкі маси населення не прагнуть отримати благ, що доступні еліті. Превалюючий відсоток суспільства задовольняється найнагальнішими потребами, такими як суспільна безпека, доступ до справедливого правосуддя / рівність перед законом, гарантії надання медичної допомоги, можливість отримання якісної освіти, наявність роботи, гарантоване пенсійне забезпечення тощо. Найнагальніші потреби - це основні інституції, що забезпечують інтереси громадянського суспільства, формують довіру населення до влади й впливають на розвиток патріотизму, національної гідності та свідомості.
Рівень розвитку держави визначається кількістю та якістю Основних інституцій держави. Це лакмусові папірці, якими ми оцінюємо де й чому краще жити - які країни найбільш придатні до життя. Звідси виникають відповідні рейтинги, списки, приклади, вподобання.
Проаналізувавши низку показників і соціальних досліджень щодо визначення якості та рівня життя - їх можна узагальнити одним визначенням - впевненість у завтрашньому дні. Впевненість, яка формується стабільністю. Стабільним зростанням якості, стабільними цінами, стабільною економікою, що дає можливість планувати, заощаджувати, накопичувати й бути впевненим у завтрашньому дні.
Грабіжницька політика української влади докорінно знищила в українцях надію на завтрашній день. Будь які синоніми стабільності й впевненості вже багато років застосовуються виключно в політичних лозунгах, програмах та рекламі.
Через це ми стверджуємо, що існуємо (виживаємо), а не живемо.
|
Полезная информация |