Главная   •   О компании   •   Библиотека   •   Контакты                                          

Информ-бюро

24.07.2018
Киевская прокуратура направила в суд обвинительный акт относительно нотариуса Киевского городского нотариального округа, который способствовал рейдерскому захвату торгового центра
05.07.2018
Отныне письма в суд направляйте по адресу: просп. Воздухофлотский, 28, г. Киев, 03063
04.07.2018
Минздрав обновил соответствующий порядок
03.07.2018
Принят Закон, направленный на снижение стоимости кредитных ресурсов для упрощения доступа субъектов хозяйствования и физических лиц к кредитам

Юридические практики

Наши партнеры

Тренінгова компанія ТАРС

Надання якісних професійних послуг з перевірки, тестування та навчання персоналу. Наші спеціалісти мають достатній досвід практичної та наукової роботи, щоб гарантувати клієнтам високу якість та ефективність наданих послуг.

Актуально

июль
16
2014

Створення буферної демілітаризованої зони, яка буде підконтрольна українській владі, ламає всі плани РФ

Українська влада хоче запропонувати ЄС та Росії створити демілітаризовану буферну зону шириною до 30 км на кордоні РФ та українських Донецької і Луганської областей. Росія безумовно зірве цей план.

Ця ідея вперше була озвучена відразу після приходу до влади Порошенка (тоді говорилося про 100 км), але була успішно забута. Потім розпочалася успішна фаза АТО, яка зараз пробуксовує через пряме втручання РФ. Ідея створення такої зони - традиційна для влагодження подібних конфліктів. Проте, в нашій ситуації вона має одну велику ваду, яка називається позиція Росії. Створення буферної демілітаризованої зони, яка буде підконтрольна українській владі (там мають стояти міжнародні спостерігачі) ламає всі плани РФ по перекидуванню озброєнь та найманців на територію України. Тому, судячи з усього, цей план буде зірвано росіянами.

Проте, сама поява такого плану, а його, як кажуть наші джерела, будуть підтримувати і європейці на чолі з Ангелою Меркель, ставить росіян в доволі складне становище. Тому, сама поява цього плану і перенесення його в публічну площину можна розцінити, як позитивний факт.

Натомість росіяни готують традиційний зустрічний план, суть якого зводиться до того, що війська АТО треба відвести з Донбасу і дати право ДНР та ЛНР самим управляти територіями.

Простіше кажучи - обидві сторони підніматимуть градус протистояння. Чим це все завершиться? По суті, якщо росіяни не підуть на цей план (а вони не підуть), у України не залишатиметься іншого виходу ніж розривати дипломатичні стосунки. Іншими словами, ми втягуємося в довготривалу військову фазу. І це треба вже зараз чітко розуміти.

По-друге, ЄС не може безкінечно сидіти на двох стільцях: або європейці починають реально діяти і вводять реальні санкції, або здаються, як це було в 1938 році, коли країни гаранти злили Чехію. При чому вірогідність обох сценаріїв 50 на 50. 
Путін готовий сьогодні на все, а тому ми повинні розраховувати лише на себе. На жаль, нам залишається лише воювати.

Полезная информация