Главная   •   О компании   •   Библиотека   •   Контакты                                          

Информ-бюро

24.07.2018
Киевская прокуратура направила в суд обвинительный акт относительно нотариуса Киевского городского нотариального округа, который способствовал рейдерскому захвату торгового центра
05.07.2018
Отныне письма в суд направляйте по адресу: просп. Воздухофлотский, 28, г. Киев, 03063
04.07.2018
Минздрав обновил соответствующий порядок
03.07.2018
Принят Закон, направленный на снижение стоимости кредитных ресурсов для упрощения доступа субъектов хозяйствования и физических лиц к кредитам

Юридические практики

Наши партнеры

Тренінгова компанія ТАРС

Надання якісних професійних послуг з перевірки, тестування та навчання персоналу. Наші спеціалісти мають достатній досвід практичної та наукової роботи, щоб гарантувати клієнтам високу якість та ефективність наданих послуг.

Информ-бюро

апр
04
2011

З 1 квітня податкові накладні із сумою ПДВ більше 500 тис. грн. обов’язково мають реєструватися у Єдиному реєстрі податкових накладних. Такими є вимоги Податкового кодексу. Запровадження електронного сервісу для платників відбуватиметься поступово.

З 1 квітня податкові накладні із сумою ПДВ більше 500 тис. грн. обов’язково мають реєструватися у Єдиному реєстрі податкових накладних. Такими є вимоги Податкового кодексу.

Запровадження електронного сервісу для платників відбуватиметься поступово. Податкові накладні з ПДВ, на суму понад 1 млн. грн., вносяться до Реєстру вже з 1 січня 2011 року. Далі обов’язкові до реєстрації обсяги податку на додану вартість визначатимуться за наступним графіком:

  • понад 500 тисяч гривень – з 1 квітня 2011 року;
  • понад 100 тисяч гривень – з 1 липня 2011 року;
  • понад 10 тисяч гривень – з 1 січня 2012 року.

Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру.

Ці нововведення необхідні для дистанційного контролю за підприємствами груп ризику. Податківці відстежуватимуть проходження ПДВ в режимі реального часу, що дасть змогу використовувати нові методи боротьби з шахрайськими схемами безпідставного формування податкового кредиту.

Нагадаємо, що у другому кварталі 2011 року кількість перевірок суб’єктів господарювання зменшено вдвічі порівняно з ІІ кварталом минулого року.  Разом з тим Державна податкова служба застосовує інноваційні методи запобігання можливим зловживанням з боку «ризикових» платників.

Полезная информация